Ateliér Paskal - o nás

Obraz

Ateliér Paskal je značka nejkvalitnějšího tisku fotografií na malířská plátna a akvarelové papíry.Toto naše úzké zaměření dává záruku prvotřídní kvality výsledného fotoobrazu.
Z těchto důvodů používáme přírodní bavlněná šepsovaná plátna se staletou tradicí výroby. Co se týče tisku, je barevná stálost pigmentů minimálně 200 let. Navíc obrazy automaticky impregnujeme proti vlhkosti a prachu.
Na požádání provedeme i voděodolný lak pro pověšení obrazu třeba i do koupelny.
Napínací rám je opatřen klínky pro dodatečné vypnutí.

Obraz

Obraz odesíláme nejpozději druhý pracovní den po objednání! Bez ohledu na rychlost je náš obraz jedním z nejkvalitnějších v Evropě. Kombinací nejvyšší kvality, nejvýhodnější ceny a expresní rychlosti se náš fotoobraz stává hitem profesionálních i amatérských fotografů, galerií a široké veřejnosti. Pokud se chcete vyhnout nevhodným dárkům, není lepší volba. Originální fotografie od Vás na našem plátně jen potěší. A to po několik generací...

Obraz

Pokud dnes objednáte do 10.00, možná bude už zítra viset obraz u Vás doma! Pokud máte zájem o větší formáty tisku nebo o tisk na jiná galerijní média (akvarelový papír), nebo nás chcete navštívit a být při tisku Vašeho obrazu, neváhejte a kontaktujte nás! Pracujeme nejen pro renomované galerie ale i pro širokou veřejnost.